طراحی وب سایت


در جهان امروز و تجارت نوین، وب سایت نقش بسیار مهمی در موفقیت شما دارد. در عصر اطلاعات مخاطبین و رقیبان شما فقط یک کلیک با شما فاصله دارند. هم اکنون در دنیا صدها میلیون نفر از اینترنت استفاده می کنند. زمینه فعالیت شما هرچه میخواهد باشد، مسلما شما نمیتوانید به سادگی از این جمعیت صرفه نظر کنید.

وب مکانی جهت حضور شما و تجارت ارزان و سریع شماست، کاتالوگ یا اطلاعات شما همیشه در دسترس است. شما میتوانید 24 ساعت در شبانه روز خدمتتان را ارائه دهید و از ترافیک و شلوغی شهرها به دور باشید. شما در مقابل بازار و تقاضای جهانی قرار دارید، از برخورد مستقیم با مشتری عصبانی خبری نیست، به راحتی و با سرعت میتوانید پیامهایتان را انتقال دهید و میتوانید هزینه های بسیار زیادی را مانند پذیرش سفارشات، چاپ، نامه نگاری، پرسنل و... کاهش دهید.

معماری اطلاعات پایه و اساس طراحی و ساخت وب سایت میباشد. معماری اطلاعات ساختار کلی سایت است و در حکم نقشه اصلی آن میباشد. کلیه اجزا از جمله صفحات و ارتباطاتشان، مطالب و محتویات صفحات، فرم ها، راهبری سایت، اینترفیس، گرافیک، تبادلات، کارکردها و... همگی برطبق آن ساخته میشوند.امکانات بخش طراحی:

  • مشاوره در زمینه وب سایت و تجارت الکترونیک و ارایه راهکارهای مناسب صنعت شما ...
  • بهره گیری از طراحان مجرب
  • استفاده از نرم افزارها و تکنیکهای برنامه نویسی به روز
  • طراحی بر اساس جدیدترین الگوهای وب دنیا
  • طراحی مجدد تا تامین نظر مشتری
  • امکان در اختیار نهادت نرم افزارهای مدیریت سایت
  • آموزش نحوه استفاده و کار با سایت
  • امکان طراحی لوگو، آرم، عکاسی و...


ما بسیار شاد خواهیم شد که ایده های گرانقدر شما را جان بخشیده و در وب سایتتان به نمایش بگذاریم. برای اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید تا شما هم نیز به جمع تاجران الکترونیکی دنیا بپیوندید.احساس تفاوت


نکات دنیای وب
موریس بوریسنکته اول: مهمترین و اولین چیزی که باید به شما بگویم این است که باید چیزی برای ارائه داشته باشید. اگر شما میخواهید در زمینه سایت های اینترنتی موفق شوید باید یک سرویس یا مطلب و یا … حتی الامکان جدید و یا کم نظیر ارائه کنید. پس اگر چیزی برای ارائه ندارید هر چه سریعتا از فکر بالا بردن آمارتان بیرون بیایید!
نکته دوم:
طراحی وب سایت شما باید با محتوای آن هم خوانی کامل داشته باشد بخصوص اگر سایت برای فارسی زبانان راه اندازی میکنید. اصولا کاربران ایرانی به ظاهر ساده و زیبا بسیار جذب می شوند.
تبلیغات
تبلیغات

스폰서 파트너