هاست ( اجاره فضا )


برای اینکه یک وب سایتی داشته باشید که در اینترنت در معرض نمایش باشد، شما نیازمند تهیه ی هاست می باشید. حال هر چه فضای شما قدرت مانور بهتری داشته و از امکانات و امنیت بیشتری برخوردار باشد ، خیالتان راحت تر خواهد بود.


arrowبا استفاده از خدمات ما ميتوانيد به سادگي وب سايت خود را راه اندازي کنيد. سرورهاي قدرتمند لينوکس مجهز به CPanel و Fantastico، پهناي باند بالا، پشتيباني 24 ساعته، نصب رايگان برنامه مديريت وبلاگ وردپرس، داراي بيش از 55 برنامه آماده براي مديريت وب سايت، ثبت انواع دامنه هاي اينترنتي از معتبرترين مراکز ثبت دامنه در دنيا و... تنها گوشه اي از خدمات هاستینگ شرکت خدمات رایانه ای عصر نوین ميباشد!
arrowامکان انصراف و استرداد کامل وجه پرداختي تا 7 روز نشانگر اطمينان کامل ما به کيفيت سرويس ها مي باشد. سرورهاي ما در بهترين و مجهزترين ديتاسنترهاي انگلیس قرار دارند و امنيت آن ها از هر لحاظ تامين شده است. سرورهاي ما هميشه به آخرين نسخه از برنامه ها و امکانات مجهز هستند و اين قضيه سرويس هاي ما را از سايرين متمايز، یا حداقل در ردیف آنها قرار می دهد.
arrowلازم به توضیح می باشد سرویس های هاستینگ شرکت در حال حاضر فقط قابل واگذاری به مشتریان متقضای طراحی وب سایت می باشد و در آینده نزدیک این خدمات عمومی خواهند شد.لینوکس اقتصادی

لینوکس پیشرفته

لینوکس ویژه
نکات دنیای وب
موریس بوریسنکته اول: مهمترین و اولین چیزی که باید به شما بگویم این است که باید چیزی برای ارائه داشته باشید. اگر شما میخواهید در زمینه سایت های اینترنتی موفق شوید باید یک سرویس یا مطلب و یا … حتی الامکان جدید و یا کم نظیر ارائه کنید. پس اگر چیزی برای ارائه ندارید هر چه سریعتا از فکر بالا بردن آمارتان بیرون بیایید!
نکته دوم:
طراحی وب سایت شما باید با محتوای آن هم خوانی کامل داشته باشد بخصوص اگر سایت برای فارسی زبانان راه اندازی میکنید. اصولا کاربران ایرانی به ظاهر ساده و زیبا بسیار جذب می شوند.
تبلیغات
تبلیغات

스폰서 파트너