گرافیک

تبلیغات گسترده از سطح روستاها و در و دیوار شهرها گرفته تا فضاهای مجازی همچون وب، نیازمند طراحی و خلاقیت نهفته در آنست. طراحی لوگو، بنر، طراحی سی دی های مالتی مدیا، کاتالوگ و بروشور و هر کار گرافیکی نیازمند تجربه است و طراحان گرافیک عصر نوین خلاقیت و تجربه را توأمان دارا هستند. می توانید با خیالی آسوده از تاثیر تبلیغات خود، آن را به ما بسپارید.


توجه داشته باشید استفاده از اخرین متدهای بازاریابی دنیا در امور تبلیغاتی و بهره گیری از گرافیک رایانه ای دو اصل مهم در تبلیغات هدفمند هستند.

ما مفتخر هستیم که با توجه به دانش و فناوری که در اختیارمان هست، انواع امور گرافیکی از قبیل آرم و لوگو، بنرهای مجازی و فیزیکی، کارت ویزیت، بروشور، کاتالوگ، مجله و روزنامه، ست های اداری را با بهترین کیفیت در اختیارتان قرار دهیم.
مشاهده نمونه کارها
نکات دنیای وب
موریس بوریسنکته اول: مهمترین و اولین چیزی که باید به شما بگویم این است که باید چیزی برای ارائه داشته باشید. اگر شما میخواهید در زمینه سایت های اینترنتی موفق شوید باید یک سرویس یا مطلب و یا … حتی الامکان جدید و یا کم نظیر ارائه کنید. پس اگر چیزی برای ارائه ندارید هر چه سریعتا از فکر بالا بردن آمارتان بیرون بیایید!
نکته دوم:
طراحی وب سایت شما باید با محتوای آن هم خوانی کامل داشته باشد بخصوص اگر سایت برای فارسی زبانان راه اندازی میکنید. اصولا کاربران ایرانی به ظاهر ساده و زیبا بسیار جذب می شوند.
تبلیغات
تبلیغات

스폰서 파트너