ثبت دامنه

چنانچه میخواهید برای موسسه خود سایت ایجاد نمایید، اولین قدم ثبت یک نام برای سایت می باشد. به این نام که به صورت انحصاری ثبت میشود دامنه یا Domain میگویند. ثبت دامنه در شرکت عصر نوین در یکی از بهترین ریجیسترهای دنیا امکان پذیر شده است و در صورت آزاد بودن دامنه ثبت در کمتر از چند ساعت انجام میشود. پس از هم اکنون به دامنه خود بیاندیشید.


توجه داشته باشید حتی اگر همین الان امکان داشتن یک سایت برای شما میسر نمی باشد شما باید در ثبت دامنه مورد نظر خود عجله کنید و چه بسا افرادی از شما زودتر اقدام به ثبت دامنه ای بکنند که شما در نظر داشته اید.

پس از اطمینان از ازاد بودن دامنه ی مورد نظر توسط منوی سمت راست(کیست؟) ثبت دامنه را به ما بسپرید.
قیمت ثبت دامنه

قیمت های فوق ممکن است در شرایط گوناگونی همچون تغییر قیمت دلار نوسان داشته باشند.

.::ثبت دومین::.
نکات دنیای وب
موریس بوریسنکته اول: مهمترین و اولین چیزی که باید به شما بگویم این است که باید چیزی برای ارائه داشته باشید. اگر شما میخواهید در زمینه سایت های اینترنتی موفق شوید باید یک سرویس یا مطلب و یا … حتی الامکان جدید و یا کم نظیر ارائه کنید. پس اگر چیزی برای ارائه ندارید هر چه سریعتا از فکر بالا بردن آمارتان بیرون بیایید!
نکته دوم:
طراحی وب سایت شما باید با محتوای آن هم خوانی کامل داشته باشد بخصوص اگر سایت برای فارسی زبانان راه اندازی میکنید. اصولا کاربران ایرانی به ظاهر ساده و زیبا بسیار جذب می شوند.
تبلیغات
تبلیغات

스폰서 파트너